Poniedziałkowe spotkanie Cracovii z Piastem Gliwice było jedynym meczem rozegranym tego dnia. Na stadionie w Krakowie padł remis 1:1.

Mecz już od pierwszych minut był intensywny. Oba zespoły próbowały zagrozić bramce rywali. Pierwszą groźną akcją popisał się Piast. Po rzucie rożnym najpierw do siatki próbował trafić Mosór, a następnie Felix. Obie próby nie zakończyły się bramką. Kilka chwil później otworzyć wynik próbował Atanasow z Cracovii. Macedończyk uderzył mocno z dystansu, lecz bramkarz gości wybronił tę próbę. To nie był koniec groźnych ataków gospodarzy. Mocnym strzałem popisał się Makuch, jednak futbolówka minęła słupki Piasta. Z trafienia do szatni wkrótce cieszyli się miejscowi. Ekipa z Krakowa rozegrała skuteczną kontrę – Makuch zagrał do Kallmana, który minął obrońców, a następnie wpisał się na listę strzelców.

Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy, Piast próbował wyrównać. Najbliżej strzelenia bramki był Chrapek, który zaprzepaścił świetną okazję nie trafiając w jej światło. W 73. minucie doskonałą okazje na wyrównanie wyniku miał Felix, lecz jego strzał wybronił Madejski. Kiedy wydawałoby się, że spotkanie zwycięży Cracovia, szczęście odwróciło się w kierunku Piasta, kiedy to w 90. minucie gry w starciu z obrońcą miejscowych ucierpiał Mosór. Sędzia podjął decyzję o podyktowaniu rzutu karnego dla gości. Kilka chwil później na tablicy wyników widniał rezultat remisowy. Jedenastkę wykorzystał Dziczek.

Cracovia 1:1 Piast Gliwice (44’ Kallman, 94’ Dziczek)

Składy:

Cracovia: Sebastian Madejski – Cornel Râpă, Arttu Hoskonen, Jakub Jugas, Virgil Ghiță, Paweł Jaroszyński – Jani Atanasov, Takuto Oshima, Michał Rakoczy, Patryk Makuch, Benjamin Källman

Piast: František Plach – Arkadiusz Pyrka, Ariel Mosór, Jakub Czerwiński, Aléxandros Katránis – Serhij Krykun, Patryk Dziczek, Grzegorz Tomasiewicz, Michał Chrapek, Michael Ameyaw – Jorge Félix,