Alicja Rosolska występuje w turnieju w parze z ukraińską tenisistką- Nadią Kiczenok. W pierwszej rundzie polsko-ukraiński duet zmierzył się z czesko-gruzińską parą A. Detiuc/ O. Kałasznikowa.

Spotkanie rozpoczęło się wyśmienicie dla polsko-ukraińskiej pary. Rosolska wraz z Kiczenok objęły prowadzenie 4:0, dwukrotnie przełamując podania rywalek. Rywalki zdołały wygrać w tym secie tylko dwa gemy. Rosolska i Kiczenok nie zostawiły żadnych wątpliwości, i udowodniły, kto był w tej partii lepszy, wygrywając seta 6:2.

Drugi set rozpoczął się bardzo optymistycznie dla Rosolskiej i jej deblowej partnerki, bardzo szybko prowadziły 2:0. Następnie obie pary przełamały swoje podania, przez co polsko-ukraiński duet prowadził już 3:1. Od stanu 4:2, nastąpiła seria 3 gemów, w których nastąpiły przełamania. Następnie czesko-gruzińska para doprowadziła do remisu 5:5. Przy stanie 6:5 dla Rosolskiej i Kiczenok, polsko-ukraiński duet nie wykorzystał piłki meczowej. Rywalki zdołały doprowadzić do tie-breaku, gdzie zdecydowanie lepsze okazały się jednak Rosolska wraz z Kiczenok wygrywając 7:2.

A. Rosolska/N. Kiczenok- A. Detiuc/O. Kałasznikowa 6:2, 7 (7): 6 (2)