Fenomenalny debiut w lidze hiszpańskiej ma za sobą Ewa Pajor. Napastniczka reprezentacji Polski ustrzeliła dublet przeciwko Deportivo La Coruna.

Żeńska drużyna FC Barcelony na inaugurację sezonu pewnie pokonała na wyjeździe Deportivo La Corunę 3:0. Fantastyczny debiut w nowej lidze ma za sobą Ewa Pajor, która znacząco wpłynęła na zwycięstwo swojej drużyny. 27-latka najpierw otworzyła wynik spotkania w 58. minucie, zdobywając pierwsze trafienie po dobitce po strzale koleżanki z drużyny. Pół godziny później umieściła futbolówkę w siatce po raz drugi, ustanawiając wynik meczu. W międzyczasie, w 71. minucie gry, bramkę zdobyła jeszcze Holenderka Esmee Brugts. Ewa Pajor została wybrana zawodniczką spotkania.

Przypomnijmy, że pierwszą oficjalną bramkę reprezentantka Polski zdobyła dla Dumy Katalonii już w sierpniu, kiedy to Blaugrana pokonała 2:0 Milan w Pucharze Gampera.