FC Barcelona rozgromiła na własnym stadionie Granadę, wygrywając aż 10:1. Po raz kolejny duży udział w zwycięstwie drużyny miała Ewa Pajor.

Napastniczka reprezentacji Polski rozpoczęła strzelanie już w 2. minucie spotkania, kiedy to otworzyła wynik precyzyjnym uderzeniem na bramkę rywalek.

Drugie trafienie reprezentantka Polski zdobyła jeszcze przed przerwą. Tym razem w doliczonym czasie gry 27-latka ustaliła wynik pierwszej połowy, strzelając bramkę na 5:0.

Na tym się jednak nie skończyło. W 69. minucie spotkania Ewa Pajor zdobyła bramkę na 8:1 dla swojego zespołu, kompletując tym samym hat-tricka. Kilka minut później Polka opuściła murawę, a jej drużyna strzelała jeszcze dwukrotnie. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem FC Barcelony (10:1).

FC Barcelona dotychczas pozostaje niepokonana w lidze. Po czterech rozegranych spotkaniach z kompletem zwycięstw i 12 punktami na koncie zajmuje pozycję lidera tabeli. Taki sam dorobek punktowy, ale gorszy bilans bramkowy, posiada znajdujące się na 2. lokacie Atletico Madryt. Ewa Pajor zaliczyła fantastyczne wejście w nowy zespół. Na ten moment nasza reprezentantka jest liderką w klasyfikacji strzelczyń ligi z pięcioma trafieniami na koncie.