Reprezentacja Polski w piłce nożnej do lat 20 pokonała 4:2 Turcję w trzeciej kolejce tegorocznej edycji Elite League. Dla Biało-Czerwonych to pierwsze zwycięstwo w tym towarzyskim turnieju.

Wynik spotkania rozgrywanego w Łomży otworzył się już w 6. minucie, po tym gdy daleki wyrzut z autu wykorzystał Jan Ziółkowski (1:0). Zaledwie kilka minut później mieliśmy kolejnego gola. Piękną akcję Polaków wykończył Wiktor Nowak (2:0).  W 21. minucie Maciej Kikolski piąstkując piłkę trafił wprost w głowę Jordana Majchrzaka, który zaliczył trafienie samobójcze (2:1). Sytuacja na boisku szybko się zmieniła, bo z dwubramkowego prowadzenia Polaków jeszcze przed przerwą nic nie zostało. W 40. minucie rzut karny po faulu Marcela Krajewskiego pewnie wykorzystał Arda Sune (2:2).

Na szczęście tuż po zmianie stron podopieczni Miłosza Stępińskiego ponownie objęli prowadzenie. W 47. minucie bramkę zdobył Dariusz Stalmach (3:2). Na dwadzieścia minut przed końcem wynik spotkania z rzutu karnego ustalił Jan Żuberek (4:2).

Polska – Turcja 4:2 (2:2)

Bramki: Ziółkowski 6, Nowak 12, Stalmach 47, Żuberek 69 – Majchrzak 21, Sune 40

Polska: 1. Maciej Kikolski – 19. Jan Ziółkowski, 4. Bartłomiej Smolarczyk, 14. Jakub Okusami – 18. Marcel Krajewski (86, 17. Marcel Predenkiewicz), 8. Mateusz Kowalczyk (86, 16. Oliwier Wojciechowski), 13. Dariusz Stalmach, 21. Filip Luberecki (86, 3. Igor Drapiński) – 9. Jordan Majchrzak (56, 15. Antoni Młynarczyk), 7. Aleksander Buksa (56, 11. Jan Żuberek), 23. Wiktor Nowak (76, 20. Dawid Drachal).