Reprezentanci Polski nie zwalniają tempa podczas rozgrywanych w Tiranie (Albania) Mistrzostw Świata U23 w zapasach. Po wczorajszym brązowym medalu Arslanbeka Salimova dziś w ślady brata poszedł Mairbek Salimov, który również stanął na najniższym stopniu podium.

Drugi z braci Salimov  z brązem!

Zakończyły się zmagania klasyków podczas Mistrzostw Świata U23 w zapasach. W albańskiej Tiranie Biało-Czerwoni wywalczyli dwa brązowe krążki. Oba za sprawą braci Salimov. Wczoraj na najniższym stopniu podium w kategorii do 67 kg stanął Arslanbek Salimov, o czym pisaliśmy TUTAJ. Dziś przed szansą na powtórzenie takiego rezultatu stanął Mairbek Salimov. Starszy z braci po pokonaniu w repasażu Vasyla Myshanycha (11:6) awansował do “małego finału”. W pojedynku o brąz mierzył się z Turkiem Bekirem Atesem. Zdecydowanie lepszy okazał się nasz reprezentant, który zwyciężył 9:4 i stanął na najniższym stopniu podium.