Curling: Biało-Czerwoni kończą zmagania w Mistrzostwach Europy na 7 miejscu!

Reprezentacja Polski mężczyzn w curlingu zakończyła rywalizację w Mistrzostwach Europy. Biało-Czerwoni świetnie zaprezentowali się na przestrzeni całego turnieju osiągając najlepszy wynik w historii zajmując 7 miejsce!
Ostatniego dnia rywalizacji w ramach Mistrzostw Europy dywizji A w curlingu Polacy mierzyli się z Niemcami. Przed tym spotkaniem nasz zespół nie miał już szans na awans do fazy play-off. Z kolei rywale przy korzystnym układzie innych spotkań mieli jeszcze szanse na walkę o medale. Od początku to starcie miało wyrównany przebieg i po 5 end-ach na tablicy wyników mieliśmy wynik 4-3 dla Niemców. Biało-Czerwoni do końca mieli szanse na wygranie tego meczu. Jednak ostatecznie lepsi okazali się Niemcy, którzy wygrali 6-5. Tym samym Biało-Czerwoni zakończyli rywalizację w Mistrzostwach Europy na 7 miejscu!
Z kolei w dywizji B kolejne spotkanie ma za sobą reprezentacja kobiet. Polki podczas dzisiejszych zmagań niestety uległy rywalkom z Austrii 9-12. Zatem przed ostatnim dniem fazy zasadniczej Biało-Czerwone zajmują 7 miejsce z 3 zwycięstwami na koncie. Jutro na nasz zespół czeka starcie z Węgierkami, które aktualnie zajmują 3 lokatę.