Dart: Dreszczowiec w Gliwicach bez happy endu. Półfinał polskiego turnieju nie dla Ratajskiego!

Krzysztof Ratajski

Krzysztof Ratajski zakończył swój udział w Superbet Poland Darts Masters 2025 na etapie ćwierćfinału. Polak przegrał 5:6 ze Stephenem Buntingiem po niezwykle wyrównanym i emocjonującym pojedynku, który trzymał w napięciu aż do ostatniej lotki.

Krzysztof Ratajski jako jedyny był w stanie wygrać spotkania 1. rundy Superbet Poland Darts Masters w Gliwicach, pokonując Walijczyka Jonny’ego Claytona – 6:3. Takim samym wynikiem zakończyło się spotkanie przeciwnika naszego reprezentanta – Stephena Buntinga. Anglik wyrzucił z turnieju innego z Polaków – Tytusa Kanika.

Krzysztof Ratajski znakomicie wszedł w mecz. Najpierw utrzymał swój licznik, a chwilę później przełamał rywala. Bunting szybko odpowiedział i doprowadził do remisu. W dalszej części spotkania to Anglik przejął inicjatywę. Przy stanie 3:1 dla Polaka, Stephen wygrał 3. legi z rzędu, będą blisko zwycięstwa. Biało-Czerwony jednak wrócił do gry, doprowadzając do remisu.

Przy stanie 5:5 Ratajski miał szansę zakończyć mecz, jednak nie wykorzystał kluczowych rzutów. Stephen Bunting na tym skorzystał, kończąc decidera efektownym finiszem, zamykając wartość „150”. Bunting tym samym drugi rok z rzędu wyrzuca naszego reprezentanta z polskiego turnieju.

O autorze: Marcin Boroch

Dzieciak bez jakiegokolwiek doświadczenia dziennikarskiego, piszący dla rozrywki, w większości o żużlu, futsalu i koszykówce. Czasem zdarzy mi się napisać coś, o czym nie mam bladego pojęcia

Dołącz do nas:

PRZEKAŻ DALEJ: