Miłosz Redzimski zdobył dwa medale podczas pierwszego dnia WTT Youth Star Contender w Doha! Zawodnik Bogorii Grodzisk Mazowiecki wraz z Mateuszem Zalewskim wygrał turniej w grze podwójnej, a później dołożył srebrny medal indywidualnie!

To był udany pierwszy dzień turnieju WTT Youth Star Contender dla polskich tenisistów stołowych! Nasi jedyni reprezentanci w stolicy Kataru, Miłosz Redzimski i Mateusz Zalewski zdobyli dwa medale!

W grze podwójnej do lat 19 nasi juniorzy byli niepokonani. W ćwierćfinale pokonali reprezentantów gospodarzy, a po tie-breaku z francuską parą Thibaut Poret i Hugo Deschamps weszli do finału. Tam w czterech setach okazali się lepsi od reprezentantów Chin, dzięki czemu zdobyli złoty medal!

Zarówno Miłosz, jak i Mateusz dobrze spisywali się także w singlu, gdzie wczoraj obaj awansowali do drabinki pucharowej. Niestety w pierwszej rundzie Zalewski przegrał 1:3 z Rumunem Andreiem Istrate. Z tym samym przeciwnikiem Redzimski wywalczył w trzech setach awans do finału, ale tam niestety lepszy okazał się Chińczyk Wen Ruibo.