311523
Młodzieżowa reprezentacja Polski do lat 19 w ostatniej kolejce eliminacji do przyszłorocznego Euro mierzyli się z reprezentacją Niemiec. Polacy w poprzednich kolejkach najpierw przegrali z Macedonią Północną, a następnie pokonali Kazachstan. Niemcy są liderami grupy z kompletem punktów.

Spotkanie rozpoczęło się od nerwowej gry biało-czerwonych i groźnych okazji naszych rywali. Najpierw w 5 minucie sytuacji sam na sam nie wykorzystał Krattenmacher. Następnie w 11 minucie przed szansą stanął Pejcinović, ale jego strzał wylądował na słupku bramki Dudzińskiego. Po chwili swoją sytuację mieli Polacy, po szybkiej kontrze w polu karnym Niemców został sfaulowany Śmiglewski. Piłkę na 11 metrze ustawił Junior Nsangou i pewnym strzałem pokonał bramkarza rywali. Niestety kilka minut później na tablicy wyników był już remis. W 22 minucie z błędu polskiej defensywy skorzystał Maurice Krattenmacher i pokonał polskiego bramkarza. Stracony gol pobudził do ataku polskich graczy, ponieważ już w 24 minucie ponownie prowadziliśmy w tym spotkaniu. Piłkę z prawej strony pola karnego otrzymał Drachal i bardzo mocnym uderzeniem z półwoleja pokonał niemieckiego bramkarza. Niemcy mieli okazję, żeby w 42 minucie ponownie doprowadzić do remisu, ale ponownie w polskiej bramce świetnie spisał się Dudziński.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków Niemców, którzy starali się jak najszybciej doprowadzić do wyrównania. Niestety, udało im się to w 59 minucie. Po długim zagraniu piłkę w polu karnym otrzymał Pejcinović i posłał piłkę do pustej bramki biało-czerwonych. Przewaga Niemców w drugiej połowie była bardzo widoczna, ale Polacy starali się zaskoczyć swoich rywali grą z kontrą bądź dośrodkowaniami w pole karne. W 76 minucie świetnie spisał się w bramce biało-czerwonych Dudziński, po raz kolejny ratując zespół przed stratą bramki. Po chwili biało-czerwoni ponownie wyszli w tym spotkaniu na prowadzenie. Po raz drugi na listę strzelców wpisał się Dawid Drachal. Niestety po chwili nasi rywale znowu wyrównali. Tym razem ogromne zamieszanie w polu karnym wykorzystał Pejcinović.

Niestety biało-czerwoni zajęli 3 miejsce w grupie eliminacyjnej, przez co nie wystąpią na przyszłorocznym Euro.

Polska: Niemcy 3:3 (11′ Nsangou, 24′, 77′ Drachal; 22′ Krattenmacher, 59′, 83′ Pejcinović)