Bruk-Bet Termalica Nieciecza przegrała aż 1:4 na własnym terenie z Miedzią Legnica! Dla zwycięzców trafiali: dwukrotnie Damian Michalik oraz Kamil Antonik i Michael Kostka natomiast jedynego gola dla Termaliki zdobył Tomas Poznar. Oba zespoły są jednymi z głownych kandydatów do awansu na najwyższy poziom rozgrywkowy.

Wynik spotkania już w 9. minucie otworzył Kamil Antonik po strzale z bliskiej odległości. Niecałe pół godziny później Miedzianka podwyższyła prowadzenie. Po dograniu z prawej strony do siatki trafił Damian Michalik.

Po zmianie stron nadeszła odpowiedź ze strony gospodarzy. Bramkę kontaktową zdobył Tomas Poznar, ale radość Słoników nie trwała długo. Minęło kilka minut, a wolejem z lini pola karnego poisał się Michalik zdobywając drugiego gola w tym spotkaniu. W szóstej minucie doliczonego czasu gry wynik meczu ustalił Michael Kostka.

Dzięki wygranej drużyna z Dolnego Śląska wskoczyła na pozycję lidera tabeli. Mająca również aspiracje na awans Termalika ma na razie jedynie punkt po dwóch kolejkach. W następny weekend Legniczanie podejmą u siebie Górnik Łęczna, natomiast Bruk-Bet czeka wyjazd do Głogowa.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Miedź Legnica 1:4 (0:2)

Bramki: Poznar 52′ – Antonik 9′, Michalik 32′ , 57′ , Kostka 90+6