Re-plast Unia Oświęcim z historycznym, pierwszym zwycięstwem w Lidze Mistrzów! Mistrzowie Polski pokonali na wyjeździe 5:4 Austriacki KAC Klafgenfurt, choć w pewnym momencie przegrywali już 1:4.

Faworyzowani gospodarze lepiej zaczęli spotkanie. Po kilkunastu minutach prowadzili już 2:0. W drugiej tercji trafienie kontaktowe zdobył Apohelto, ale gospodarze odpowiedzieli trzy minuty później. W 43. minucie David Maier trafił na 4:1 i wydawało się, że losy meczu są już przesądzone. Wtedy zespół Oświęcimia zaliczył niesamowity powrót zdobywając cztery trafienia z rzędu. Trafiali kolejno Dziubiński, Olsson Trkulja, Karjalainen, a na prowadzenie Unię wyprowadził Hampus Olsson. To pierwsze zwycięstwo zespołu z Małopolski w tych rozgrywkach.

EC KAC Klagenfurt – Re-Plast Unia Oświęcim 4:5 (2:0, 1:1, 1:4)