Miłosz Redzimski pokonał Mohameda El-Beialiego i awansował do 1/16 finału Igrzysk Olimpijskich w tenisie stołowym. Polak wygrał z Egipcjaninem 4:0 (11:8, 11:8, 16:14, 11:8). Dzisiejszy mecz był olimpijskim debiutem dla niespełna osiemnastoletniego reprezentanta Polski.

Redzimski dobrze wszedł w to spotkanie. Polak bez problemów wygrał pierwszego seta 11:5. Następna partia zakończyła się tym samym wynikiem, trwała zaledwie 5 minut. Biało-Czerwony szybko prowadził już 2:0. Trzeci set nie był już tak łatwy dla Miłosza, ale udało mu się ponownie pokonać Egipcjanina, tym razem 16:14. Kolejna odsłona spotkania zakończyła rywalizację, Redzimski z wynikiem 4:0 pewnie awansował do kolejnej rundy. W niej zmierzy się ze zwycięzcą pary Lind – Freitas.