Natalia Bajor nie znalazła przepisu na pokonanie rozstawionej z numerem “7” Tajwanki I-Ching Cheng. Polka przegrała 0:4 (2:11, 8:11, 8:11, 9:11) i odpadła z rywalizacji na Igrzyskach Olimpijskich w Paryżu na poziomie 1/8 finału.

Polka w słabym stylu rozpoczęła dzisiejszą rywalizację. Natalia Bajor wywalczyła w pierwszym secie jedynie dwa punkty. Rywalka prezentowała bardzo dobry poziom i nasza reprezentantka nie mogła znaleźć sposobu na utytułowaną I-Ching Cheng. Biało-Czerwona została wysoko pokonana 2:11. W drugiej partii obraz rywalizacji zmienił się nieco na korzyść Polki. Bajor pokazała się z bardziej dynamicznej strony i próbowała sprzeciwić się faworytce. Niestety nie wystarczyło to do wyrównania w setach, Polka przegrała 8:11. W trzeciej odsłonie rywalizacji Natalia stawiała opór rywalce i gra stała się bardziej wyrównana. Tajwanka nie była już tak bezbłędna jak poprzednio. Końcówka była już dla wyżej rozstawionej tenisistki, która wygrała kolejnego seta 11:8. Wynik ostatniej partii znów był zwycięski dla rywalki, tym razem Polka przegrała do 9. Niestety Tajwanka stawiana w roli faworytki, okazała się za mocna dla Natalii Bajor. Tym akcentem Polka zakończyła indywidualne zmagania na igrzyskach, zobaczymy ją jeszcze jednak w rywalizacji drużynowej.