Nasz parabadmintonista Bartłomiej Mróz mierzył się z Suryo Nugroho reprezentantem Indonezji w grze pojedynczej mężczyzn SU5. Niestety Polak przegrał co nie wróży dobrze w dalszym etapie rywalizacji, ponieważ to już jego druga porażka w rozgrywkach grupowych.

Bartłomiej Mróz 0:2 Suryo Nugroho (13:21, 10:21)

Pierwszy set lepiej zaczął rywal Polaka, który szybko zdobył przewagę trzech oczek 5:2. Bartłomiej Mróz poprawił swoją grę i zdołał zremisować 7:7. Niestety chwilę później Nugroho złapał rytm gry i zdobywał punkt za punktem i tym samym wygrał pierwszą partię 21:13.

Drugi set również lepiej zaczął Nugroho, który bardzo ładnie czytał grę Polaka. Przy wyniku 12:6 dla reprezentanta Indonezji Bartłomiej Mróz lekko przygasł. Ostatecznie drugą partię wygrał Nugroho 21:10 oraz cały mecz 2:0.