Koszykarze Trefla Sopot przegrali dziś kolejne spotkanie w ramach rozgrywek Eurocup. Mistrzowie Polski z kompletem porażek zajmują ostatnie miejsce w tych rozgrywkach! Dzisiaj za mocna na wyjeździe okazała się ekipa Buducnost Podgorica.

Zawodnicy Trefla Sopot dzielnie walczą w ramach rozgrywek Eurocupa. Niestety mistrzowie Polski jak dotychczas jedynie walczą, ale ich starania zakończyły  się trzema porażkami skutkującymi ostatnim miejscem w rozgrywkach. Dzisiaj kolejny drużyna z Sopotu dostała  szansę na poprawę swojej pozycji.

Pierwsza kwarta to był popis ekipy z Czarnogóry która dość szybko wyszła na wyraźne prowadzenie którego nie oddali do końca spotkania. Pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 29:20.  Druga kwarta nie była lepsza dla ekipy z Polski a starta do rywali tylko rosła ostatecznie wynosząc do przerwy 48:30. Właściwie jedynie Jarosław Zyskowski przez cały mecz trzymał dobry poziom i z 33 punktami był najlepszym ofensywnym graczem spotkania.

Po zmianie stron obraz gry ponownie się nie zmienił jedynie gracze z Sopotu byli wstanie delikatnie odrobić straty które pod koniec trzeciej kwarty wynosiły 11 punktów (63:52). Ostatecznie 10 minut tego spotkania były najciekawsze ponieważ mistrzowie Polski odrobili większość strat i w pewnym momencie wynosiły jedynie 5 punktów (86-81). Niestety trwało to jedynie moment i ostatnie sekundy spotkania ponownie były lepsze w wykonaniu czarnogórców. Ostatecznie ekipy z Podgoricy wygrała to spotkanie 93:83 i zanotowała swoje drugie zwycięstwo w ramach tegorocznego Eurocupa, a zawodnicy Trefla zaliczyli czwartą porażkę w rozgrywkach.

Buducnost Podgorica – Trefl Sopot: 92:83