Koszykówka: Śląsk Wrocław z drugą porażką w Lidze Mistrzów

W 2. kolejce Ligi Mistrzów FIBA koszykarze Śląska Wrocław pojechali do Wilna rozegrać mecz z wicemistrzem Litwy – Rytas.
Oba zespoły w swoich pierwszych meczach poniosły porażki. Wrocławianie przegrali u siebie z węgierskim Falco Vulcano Szombathely 75:84, a Litwini ulegli na wyjeździe włoskiemu Pallacanestro Reggiana (67:77).
Kolejne spotkanie w Lidze Mistrzów, Śląsk Wrocław rozegra dopiero 29 października. Podejmą wtedy u siebie włoskie Pallacanestro Reggiana.
Lietuvos Rytas Wilno – WKS Śląsk Wrocław 98:75 (28:16, 22:17, 11:10, 37:32)
WKS ŚląsK: Angel Nunez 13, Jeremy Senglin 13, Reggie Lynch 12, Daniel Gołębiowski 10, Ajdin Penava 10, Adrian Bogucki 6, Kenan Blackshear 6, Błażej Kulikowski 3, Isaiah Whitehead 2, Mikołaj Adamczak 0.