Za nami piłkarska niedziela w zagranicznych ligach. Fantastyczny występ ma za sobą Krzysztof Piątek, który ustrzelił hat-tricka po wejściu z ławki.

Fenomenalną niedzielę ma za sobą Krzysztof Piątek. Jego Basaksehir pokonał na własnym stadionie Antalyaspor 5:2. Nasz napastnik pojawił się na murawie wraz z początkiem drugiej połowy i został bohaterem swojej drużyny. W 64. minucie dał jej prowadzenie, a już 8 minut później podwyższył je za sprawą drugiego trafienia. Niespełna 10 minut później 29-latek ustanowił wynik spotkania, tym samym zdobywając swoją trzecią bramkę! Warto odnotować, że w barwach rywali przy trafieniu Sama Larssona otwierającym wynik meczu asystował Jakub Kałuziński.

Bohaterem RC Lens w dzisiejszym spotkaniu z AS Monaco został Przemysław Frankowski. Polak pewnie wykorzystał rzut karny podyktowany w doliczonym czasie gry i dał remis swojej drużynie. Dla 29-latka to pierwsze ligowe trafienie w tym sezonie.