Drużyna pań w składzie: Katarzyna Dębska, Małgorzata Karbownik i Maja Biernacka zdobyła brązowy medal podczas Mistrzostw Świata Młodzieżowców w pięcioboju nowoczesnym.

Od kilku dni pięcioboiści startują na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata, które odbywają się w Aleksandrii (Egipt). Podczas pierwszej konkurencji, czyli sztafety kobiet Biało-Czerwone były o krok od medalu. Czwarte miejsce zajęły Małgorzata Karbownik i Maja Biernacka. Wśród panów natomiast na 11 lokacie uplasowali się Maciej Klimek i Michał Jabłoński.  Po sztafetach przyszedł czas na rywalizację indywidualną. W eliminacjach bardzo dobrze zaprezentowały się Polki, które w komplecie dostały się do finału. Małgorzata Karbownik zajęła 4 lokatę w grupie A, a 11 pozycję Katarzyna Dębska. Natomiast w grupie B 15 była Maja Biernacka. Słabiej wypadli panowie. Tylko Maciej Klimek zameldował się w finale. Zapewniła mu to 7 lokata w eliminacyjnej grupie A. Michał Jabłoński i Franciszek Dubrawski zajęli kolejno 25 i 18 miejsce w swoich grupach.

W dzisiejszym finale najlepiej z Polek spisała się Małgorzata Karbownik, która z dorobkiem 1325 punktów zajęła 12 miejsce. Na 20 lokacie finał zakończyła Katarzyna Dębska (1286 pkt), a na 25 pozycji znalazła się Maja Biernacka (1275 pkt). Takie wyniki dały brązowy medal w drużynie. Złoto zdobyły reprezentantki Francji, a srebro trafiło do Szwajcarek.