Michał Bryl i Bartosz Łosiak wygrywając w dwóch setach zostali brązowymi medalistami Mistrzostw Świata w siatkówce plażowej pokonując Amerykanów Crabb/Brunner.

Bryl/Łosiak – Crabb/Brunner (USA) 2-0 (21:17, 21:18)

Lepiej spotkanie otworzyli Amerykanie, którzy szybko wyszli na prowadzenie 3:1. Michał Bryl i Bartosz Łosiak szybko zniwelowali straty (4:4) ale widać było odrobinę nerwowości w ich grze. Ale z każdą akcją gra Biało-Czerwonych wyglądała coraz lepiej. Łosiak popisał się znakomitym atakiem i Polacy prowadzili 10:7. Nasz duet z kolejnymi akcjami powiększał swoje prowadzenie nad rywalami pewnym krokiem zmierzając po zwycięstwo w pierwszej partii. Dobry atak Bryla dał pierwszą piłkę setową przy stanie 20:17. Chwilę później Bartosz Łosiak posłał znakomitą zagrywkę wygrywając 21:17 w pierwszej odsłonie meczu.

Drugą odsłonę meczu lepiej rozpoczęli Amerykanie, którzy już po kilku akcjach prowadzili 4:1. Polacy odpowiedzieli skutecznymi atakami Michała Bryla dzięki czemu mieliśmy remis (5:5). Przez kolejne piłki oba duety kończyły swoje akcję, a wynik tym samym oscylował wokół remisu. Tuż przed przerwą techniczną Michał Bryl dwukrotnie sprawił rywalom kłopoty swoją zagrywką dzięki czemu Polacy wyszli na prowadzenie 12:9.  Biało-Czerwoni kończyli pewnie kończyli swoje akcje tym samym utrzymując bezpieczną przewagę nad rywalami z USA.  Niestety w grze Bryla/Łosiaka nastąpił przestój co wykorzystali Crabb/Brunner doprowadzając do remisu 17:17. Na szczęście złą passę przerwał dobry atak Michała Bryla z lewego skrzydła (18:17). Chwilę później w kontrze skuteczny był Łosiak i Polacy prowadzili różnicą dwóch “oczek” (19:17). Finalnie spotkanie zakończył Michał Bryl i to nasz duet tarzając się w piasku mógł cieszyć się z brązowych medali.