Za nami kolejne dni zmagań w skokach do wody w ramach Mistrzostw Świata rozgrywanych w japońskiej Fukuoce. Wczoraj byliśmy świadkami historycznego występu polskiego duetu w turnieju o tej randze.

Reprezentanci Stali Rzeszów, Kacper Lesiak i Andrzej Rzeszutek w rywalizacji synchronicznej z 3 – metrowej trampoliny zajęli 9. miejsce. zdobywając łącznie 370,50 punktów. Ten znakomity występ naszych rodaków jest jednym z lepszych startów w historii reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata. Zmagania zdominowała chińska para Zongyuan Wang/Daoyi Long z sumą 456,33 punktów.

Dzisiaj natomiast odbyły się zawody indywidualne w skokach z 1-metrowej trampoliny. Lesiak i Rzeszutek odpadli w eliminacjach – uplasowali się, odpowiednio na 15. i 25. miejscu. Zwyciężył Jianfeng Peng z Chin.