Cracovia zremisowała 1:1 ze Stalą Mielec w ostatnim meczu 10. kolejki PKO BP Ekstraklasy! Goście prowadzili od 30. minuty, ale Pasy wyrównały w końcówce spotkania.

Dziesiątą kolejkę PKO BP Ekstraklasy zamykało spotkanie na stadionie przy Ul. Kałuży 1 pomiędzy Cracovią, a Stalą Mielec. Choć to gospodarze przeważali od początku, to zamykający tabelę zespół otworzył wynik. W 30. minucie po wybiciu Glika z pierwszej piłki wolejem uderzył Matthew Guillaumier i trafił idealnie w róg bramki (0:1).

Krakowianie długo nie wykorzystywali licznych prób do wyrównania. Stal była już blisko wywiezienia trzech punktów, ale w 85. minucie nadeszło przełamanie. Po faulu Marvina Sengera na Jugasie sędzia nie tylko wskazał na jedenasty metr, ale także dał drugą żółtą kartkę zawodnikowi zespołu z Mielca. Rzut karny wykorzystał Benjamin Kallman (1:1). Spotkanie zakończyło się podziałem punktów, a Cracovia może żałować, że pomimo licznych sytuacji zdobyła tylko punkt.

Cracovia – Stal Mielec 1:1 (0:1)

Bramki: Kallman 86 – Guillaumier 30