Sześć goli na stadionie Cracovii! Puszcza Niepołomice zremisowała 2:2 z Legią Warszawa w niedzielnym meczu 4. kolejki PKO BP Ekstraklasy!

Na otwarcie wyniku spotkania nie trzeba było czekać długo. Już w 14. minucie pierwszego gola zdobył Morishita, który uderzył precyzyjnie zza pola karnego (0:1). Niespełna kilkadziesiąt sekund później Vinagre zagrał ręką w polu karnym, a sędzia wskazał na jedenastkę. Tobiasz wyczuł intencje Serafina, ale ten uderzył na tyle mocno, że piłka po rękach wpadła do siatki (1:1). Kilka minut później Legioniści ponownie objęli prowadzenie. W 22. minucie Vinagre zagrał z wolnego w pole karne, a Blaž Kramer wpakował piłkę do bramki (1:2). Wydawało się, że do przerwy wynik się nie zmieni, ale wtedy do głosu ponownie doszły ,,Żubry”. W 41. minucie Goncalves stracił piłkę na rzecz Blagaicia, a Chorwat uderzeniem z dystansu pokonał Kacpra Tobiasza (2:2).

Po zmianie stron Augustyniak faulował w polu karnym, a gospodarze mieli doskonała szansę na objęcie prowadzenia. Jedenastki nie wykorzystał jednak Lee Jin-Hyun. Następnie tempo meczu nieco zwolniło, ale to Puszcza niespodziewanie była bardziej widoczna w ofensywie. Ostatecznie wynik z pierwszej połowy nie uległ zmianie.

Puszcza Niepołomice – Legia Warszawa 2:2 (2:2)

Bramki: Cracun 17, Błagaic 17 – Morishita 14, Kramer 22