Za nami sobotnie mecze ligowe na międzynarodowej arenie! Swój udział w bramkach i asystach mieli także polscy piłkarze.

Hiszpania: Robert Lewandowski bohaterem FC Barcelony! Blaugrana przegrywała już 0:2 z Celtą Vigo, ale polski napastnik w 81. i 85. minucie trafiał do bramki dając wyrównanie, a chwilę później gola ma wagę trzech punktów zdobył Joao Cancelo.

Niemcy: VFL Wolfsburg przegrał 0:1 z Borussią Dortmund. Od 65. minuty w zespole Wilków grał Jakub Kamiński.

W meczu 2 Bundesligi bramkę zdobył Damian Michalski, a jego Greuther Furth pokonało u siebie Karlsruher.

Turcja: Istanbul Basaksehir Krzysztofa Piątka uległ 1:2 Galatasaray w derbowym starciu. Polski napastnik zagrał cały mecz. Antalyaspor pokonał 2:0 Samsunspor, a przy drugiej bramce asystę zaliczył Adam Buksa.

Włochy: To nie był dobry dzień dla Wojciecha Szczęsnego. Jego Juventus przegrał na wyjeździe 2:4 z Sassuolo, a w bramce przegranych wystąpił polski bramkarz, który nie wystrzegł się błędów.

Paweł Dawidowicz zagrał całe spotkanie w barwach Hellasu Verona. Jego drużyna przegrała 0:1 z AC Milanem.