Siatkówka: Kapitalny występ ligowy Olivii Różański!

Olivia Różański ponownie zachwyca swoją formą w lidze japońskiej. Wczoraj przyjmująca reprezentacji Polski była najlepszą zawodniczką spotkania przeciwko Kurobe Aqua!
Olivia Różański od tego sezonu występująca w japońskiej ekstraklasie rozegrała kolejne znakomite zawody. Przyjmująca reprezentacji Polski występująca na co dzień dla Gunma Green Wings grała wczoraj przeciwko Kurobe Aqua. Nasza przyjmująca została MVP spotkania zdobywając 23 punkty! Polka miała również jeden as serwisowy i zanotowała skuteczność w ataku wynoszącą 57%.
Dzisiaj natomiast podczas rewanżowego starcia Różański zdobyła 30 punktów będąc najlepszą punktującą zawodniczką spotkania! Polka miała jeden as serwisowy i punkt z bloku w ataku zanotowała natomiast 42% skuteczności.
https://x.com/siatawpl/status/1984887639422484900?fbclid=IwY2xjawN0H49leHRuA2FlbQIxMABicmlkETA0NUhnSlBHeUw1WFBhMnZOAR6OaAfRrUTPybAzMxC5asM665CSZgbgOuHAAsZk5A1DVoX-sGf2DcdaAMBqkQ_aem_rv3A0gGIjsRiI9ja3fgqJw
Dobre zawody w Japonii zagrał także środkowy reprezentacji Polski Norbert Huber. Polak grający od tego sezonu dla Wolf Dogs Nagoya pokonał wczoraj ze swoim zespołem 3:0 VC Nagano. Hubert zdobył 11 punktów dla swojej ekipy mając 3 punktowe bloki oraz 89% skuteczności w ataku.