Siatkówka: Wygrana siatkarek Developres Rzeszów w siatkarskiej Lidze Mistrzyń!

Grafika: Developres Rzeszów
Grafika: Developres Rzeszów
Siatkarki KS Developres Rzeszów pewnie we własnej hali pokonały 3:1 zespół z Bułgarii i udanie zainaugurowały sezon 2025/2026 w Lidze Mistrzyń!

Siatkarki z Rzeszów rozpoczęły kolejny sezon siatkarskiej Ligi Mistrzów we własnej hali. Rzeszowianki w pierwszej kolejce podejmowały bułgarską Maritzę Płowdiw. Pierwszy set od początku udanie rozpoczął się dla gospodyń które dość szybko uzyskały kilkupunktową przewagę którą utrzymały do końca partii. Drugi set był zdecydowanie bardziej wyrównany gdzie żadna z ekip nie umiała odjechać i gra toczyła się zwykle punkt za punkt. O losach seta decydowała gra na przewagi w której lepsze okazały się rywalki. To były jednak jedyne chwile rzeszowianek które w kolejnych dwóch setach rozbiły Bułgarki wygrywając mecz 3:1!

Rysice Rzeszów za tydzień zmierzą się z francuskim Levallolis Paryż. MVP spotkania została atakująca gospodyń Taylor Bannister.

KS Developres Rzeszów (POL) – Maritza Płowdiw (BUL) 3:1
(25:19, 25:27, 25:18, 25:16)

Developres Rzeszów: Heyrman (13), Jasper (12), Piasecka (5), Wenerska (1), Dorsman (6), Bannister (21), Szczygłowska (libero) oraz Chmielewska, Sieradzka (1) i Jensen (12)

 

 

O autorze: Olaf Kubin

Pasjonat golfa i kolarstwa. Niepoprawny optymista wierzący, że nadejdą znowu czasy wielkiej reprezentacji w piłce ręcznej.

Dołącz do nas:

PRZEKAŻ DALEJ: