Siatkówka: Znamy kadrę na drugi turniej Ligi Narodów kobiet!

Stefano Lavarini ogłosił 14-osobową reprezentację na drugi turniej tegorocznej Ligi Narodów w Belgradzie.
Rywalizacja w Belgradzie rozpocznie się już w środę (18 czerwca). Wtedy to o 16:30 nasze siatkarki zmierzą się z Holenderkami, które po pierwszym turnieju zamykają czołową ósemkę klasyfikacji z dorobkiem 7 punktów. Polki z kolei po pierwszych czterech spotkaniach zajmują 4. lokatę z 10 punktami na koncie.
Oprócz Holenderek rywalkami Biało-Czerwonych podczas drugiego turnieju Ligi Narodów będą Amerykanki (19.06), Niemki (20.06) oraz Serbki (22.06).
Względem turnieju w Pekinie Stefano Lavarini dokonał trzech zmian. W Belgradzie będziemy mogli oglądać Julitę Piasecką, Weronikę Centkę-Tietianiec i Magdalenę Jurczyk. Zabraknie z kolei Dominiki Pierzchały, Soni Stefanik oraz Olivii Różański.
Reprezentacja Polski na drugi turniej Ligi Narodów:
- Aleksandra Gryka
- Magdalena Stysiak
- Agnieszka Korneluk
- Julita Piasecka
- Martyna Łukasik
- Aleksandra Szczygłowska
- Martyna Czyrniańska
- Malwina Smarzek
- Justyna Łysiak
- Weronika Centka-Tietianiec
- Alicja Grabka
- Paulina Damaske
- Katarzyna Wenerska
- Magdalena Jurczyk