Strzelectwo: Dublet Polek na międzynarodowych zawodach w Budapeszcie!

Natalia Kochańska i Julia Piotrowska

Na dwa tygodnie przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w strzelectwie sportowym, świetną formę zaprezentowały nasze panie rywalizujące w konkurencji karabinu pneumatycznego. Podczas międzynarodowych zawodów Masped Cup w Budapeszcie Biało-Czerwone wywalczyły dublet. Triumfowała Natalia Kochańska, zaś srebro wywalczyła Julia Piotrowska.

Polki poza konkurencją w Budapeszcie!

Już kwalifikacje karabinu pneumatycznego kobiet pokazały, że Biało-Czerwone dotarły na Węgry w świetnej formie. W tym etapie drugie miejsce (z identycznym wynikiem jak zwyciężczyni eliminacji) zajęła Julia Piotrowska (631.7). Zaś piąta była Natalia Kochańska. Tym samym obie awansowały do finału, w którym rozegrała się walka o medale.

W nim Polki miały ogromne powody do radości. Rewelacyjnie spisała się Kochańska, która z dorobkiem 251.6 została zwyciężczynią całych zawodów. Co więcej na podium stanęła wespół z Piotrowską, bowiem druga z naszych pań wywalczyła srebrny krążek (250.2). Trzecie miejsce zajęła Serbka, Anastasija Zivkovic (229.2).

 

O autorze: Edyta Kostrzewa

Pasjonatka polskiej siatkówki reprezentacyjnej oraz klubowej, entuzjastka strzelectwa sportowego oraz zapasów. W wolnych chwilach miłośniczka puzzli i dobrego rocka.

Dołącz do nas:

PRZEKAŻ DALEJ: