Tenis stołowy: Polski duet kończy przygodę z MŚ na 1/8 finału

Wielgos/Kulczycki
Polski duet w grze mieszanej Samuel Kulczycki i Zuzanna Wielgos, zakończyli zawody na 1/8 finału Mistrzostw Świata.

We wcześniejszych spotkaniach Samuel i Zuzanna pokonali francuski duet: Thibault Poret/Leana Hochart 3:2 oraz parę z Kanady: Edward Ly/Nathalie Chan 3:0.

Para mieszana Biało-Czerwonych w trzeciej rundzie turnieju w Doha, zmierzyła się z brązowymi medalistami ostatnich Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

Niestety nasi tenisiści musieli uznać wyższość duetu z Korei Południowej.

Rywale znajdują się  obecnie na drugim miejscu w rankingu światowym, gdzie Polacy zajmują dopiero 82 lokatę.

Dzisiejsza przegrana oznacza, że w Indywidualnych Mistrzostwach Świata została już tylko Natalia Bajor, którą czeka starcie w trzeciej rundzie gry pojedynczej.

 

Samuel Kulczycki /Zuzanna Wielgos –  Jonghoonow Lim/Yubin Shin  0:3 (4:11, 4:11, 5:11)

O autorze: Marta Przybysz

Gdybym miała opisać siebie jednym zdaniem brzmiałoby ono: Kocham ostrą muzykę, dobre wino, whisk(e)y, piłkę ręczną, żużel oraz skoki.

Dołącz do nas:

PRZEKAŻ DALEJ: