Powiększa się siła i liczebność reprezentacji Polski na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu! Dzisiaj PKOL ogłosił, że kolejnych 8 naszych zawodników będzie mogło wystąpić w konkurencjach indywidualnych!

Kadra Polski z godziny na godzinę w Paryżu staje się coraz większa, właśnie możemy poinformować o kolejnych ośmiu nazwiskach które indywidualnie zaprezentują się w stolicy Francji.

Łącznie nasza ekipa “osobowo” powiększy się jednak o pięć osób gdyż Krystsina Tsimanouskaya, Justyna Święty-Ersetic oraz Marika Popowicz-Drapała były wstępnie planowane do występów sztafetowych i znalazły by się w kadrze olimpijskiej. Dzięki dzisiejszym informacją już wiemy, że Polacy zaprezentują się w Paryżu również w sprincie i na 1500 metrów mężczyzn. Dodatkowo osiągamy komplet miejsc na 110m przez płotki mężczyzn, 400m kobiet i rzucie oszczepem mężczyzn.

Ostateczny skład na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu PKOL planuje przedstawić 15 lipca do tego czasu liczmy na kolejne miejsca z relokacji oraz na zaproszenia indywidualne i dzikie karty dla naszych reprezentantów we wszystkich dyscyplinach!