Polska sztafeta w składzie Natalia Sidorowicz i Marcin Zawół zajęła 13. miejsce na Mistrzostwach Świata w Novym Meście. Ta lokata to najlepszy wynik Polaków w tej konkurencji w historii mistrzostw.

Francja w składzie: Quentin Filllon Maillet i Lou Jeanmonnot z dużą przewagą zdobyła złoty medal w pojedynczej sztafecie mieszanej. Walka o drugie miejsce rozgrywała się między Włochami a Norwegią. Ingrid Tandrevold musiała zaliczyć karną rundę po ostatnim strzelaniu. Ostatecznie to włoska dwójka ze stratą 24,6 sekundy zdobyła drugie miejsce podium, a norweska – ze stratą 27,4 sekundy – 3. miejsce.

Biało-czerwoni startowali w składzie Natalia Sidorowicz i Marcin Zawół. Nie przebiegli żadnej karnej rundy i zajęli 13. pozycję z czasem 38:42.1, tracąc do liderów 2:20.4 minuty. Marcin Zawół dobierał naboje pięciokrotnie, z kolei Natalia Sidorowicz – w jednym strzelaniu dobrała dwukrotnie, a kolejne strzelania poszły jej bezbłędnie.