Biało-Czerwone podchodząc do meczu miały już zapewnione miejsce lidera w grupie i tym samym awans do dywizji A. Z kolei losy Greczynek zależały od zwycięstwa tego meczu i korzystnego wyniku w meczu Ukrainy z Serbią. Polki nie zamierzały odpuścić rywalkom i chciały dobrze zamknąć rywalizację w Lidze Narodów.
Polska – Grecja 2:0 (1:0)
1:0 Ewa Pajor (37), 2:0 Kinga Kozak (59)

Reprezentantki Polski pierwszą połowę rozpoczęły spokojnie. Powoli, ale nieustannie rozpędzały się, czego pierwszym znakiem był strzał Kingi Kozak w poprzeczkę. Liderka zespołu – Ewa Pajor dwukrotnie trafiła do siatki rywalek, ale okazało się, że napastniczka znajdowała się wówczas na pozycji spalonej. Ale do trzech razy sztuka! W 37. minucie bez problemu ograła defensorki z Grecji i uderzeniem tuż przy słupku nie dała szans bramkarce Grecji.

Po zmianie stron, mimo jednobramkowej przewagi, Polki nadal stawiały na ofensywę. Niespełna kwadrnas później wynik uległ już zmianie. Po centrze Eweliny Kamczyk, Kinga Kozak zmieściła futbolówkę pod poprzeczką. Po drugiej bramce Greczynki poddały się i wręcz pogodziły się ze spadkiem z dywizji B. Polki miały jeszcze kilka okazji, ale brakowało skuteczności w ich wykończeniu. Reprezentantki Grecji ożywiły się do ataku w ostatnich minutach spotkania. Kilka razy znalazły się w naszym polu karnym, ale w żaden sposób nie zagroziły Kindze Szemik.

Polska: Kinga Szemik – Kayla Adamek (46. Natalia Padilla-Bidas), Wiktoria Zieneiwicz, Oliwia Woś, Sylwia Matysik – Kinga Kozak (90. min. Olivia Domin), Tanja Pawollek, Adriana Achcińska ( 72. Emilia Szymczak)– Ewelina Kamczyk (82. Nadia Krezyman), Ewa Pajor, Martyna Wiankowska.

Grecja: Zoi Nasi – Maria Paterna, Maria Palama, Danai-Eleni Sidira (82. Maria Kapnisi), Maria Mitkou – Eleni Markou (66. Georgia Chalatsogianni), Eleni Kakambouki, Veatriki Sarri – Ioanna Chamalidou (82 Ifigeneia Georgantzi), Anasiasia Spyridonidou (66. Danai Kaldaridou), Vasiliki Giannaka (46. Athanasia Moraitou),