Kamil Majchrzak w finale turnieju ITF w Monastir! Polak dzisiaj w dwóch setach pokonał Chińczyka Mu Tao.

Kamil Majchrzak w wielkim stylu wraca do rywalizacji w zawodowym tenisie. Dzisiaj nasz tenisista w dwóch setach rozbił rozstawionego z numerem szóstym chińczyka Mu Tao. Pierwszy set to prawdziwa dominacja Polaka. Majchrzak wygrał pierwszą partię 6:0 nie dając szans Azjacie.

Drugi set był trochę bardziej wyrównany ale ponownie należał do naszego reprezentanta, który wygrał drugą partię 6:4 awansując do finału tunezyjskiego turnieju. W wielkim finale rywalem naszego tenisisty będzie Japończyk Ryuki Matsuda, mecz ten zaplanowany jest na jutro. Polak zyskał kolejne cenne punkty do rankingu ATP i zdecydowanie poprawi swoją pozycję w rankingu.

Dzisiaj w półfinale miała walczyć Malwina Rowińska niestety Polka przegrała mecz walkowerem przez oddanie meczu rywalce z Czech

Kamil Majchrzak – Mu Tao 2:0 (6:0, 6:4)