Krzysztof Kciuk zakończył swój udział w Mistrzostwach Świata na 1 rundzie. Polak był wyraźnie gorszy od Anglika Connora Scutta który bardzo dobrze wyglądał na podwójnych.

Polak wyglądał dobrze na dystansie ale gdy przyszło kończyć na podwójnych to Kciuk regularnie nie trafiał. Problemu nie miał natomiast rywal który punktował naszego dartera. Pierwszy set to była pewna i szybka wygrana rywala 3:0 w legach.

Drugi set to była bardzo wyrównana walka i porażka na własne życzenie Kciuka. Polak miał lotki na wyrównanie rywalizacji w setach ale złe podwójne spowodowały, że Scutt wygrał seta 3:2 obejmując prowadzenie w  meczu 2:0. Trzeci set to już była całkowita dominacja Anglika który wygrał ostatnią partię 3:1 i całe spotkanie 3:0. Polak zakończył swój udział w Mistrzostwach Świata i nie zmierzy się z byłym mistrzem Pricem. W turnieju zostało dwóch naszych zawodników Radosław Szagański i Krzysztof Kciuk.