Kamil Piątkowski został kolejnym Polakiem, który zagra w LaLidze. Dziś rano hiszpański klub potwierdził, że 23-latek resztę sezonu spędzi w nim na wypożyczeniu.

Obecnie obrońca reprezentacji Polski jest zawodnikiem austriackiego Red Bulla Salzburg. W tym sezonie zagrał w jego barwach w 7 spotkaniach i zdobył w nich jedną bramkę. Należy wspomnieć, że regularnie zaczął grywać jednak dopiero pod koniec ubiegłego roku. Piątkowski również w zeszłym sezonie udał się na zimowe wypożyczenie. Wtedy trafił do belgijskiego Gent, gdzie notował całkiem dobre występy. Wystąpił w 17 spotkaniach, w których zanotował 2 asysty.

Do końca sezonu 2023/2024 Polak będzie reprezentował barwy hiszpańskiej Granady, która walczy o utrzymanie w LaLidze. Na ten moment zajmuje przedostatnie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 11 punktów po 19 rozegranych kolejkach. Okazję do debiutu Biało-Czerwony będzie miał 13 grudnia, kiedy to Granada zmierzy się z Realem Betis. Tydzień później natomiast nowy klub 23-latka zagra z Atletico Madryt.