Wiktoria Chołuj i Anhelina Łysak zdobyły brązowe medale na Mistrzostwach Europy w zapasach, które odbywają się w Bukareszcie. Tym samym mamy już 4 krążki, ponieważ wczoraj na podium stanęły Roksana Zasina i Patrycja Gil. Słabiej spisali się nasi mężczyźni w stylu wolnym. 

Wczoraj Łysak i Chołuj dotarły do półfinałów, gdzie musiały uznać wyższość swoich rywalek. Dziś natomiast znów wyszły na matę, by walczyć o najniższy stopień podium. Najpierw Anhelina Łysak (-57kg) zmierzyła się z Mołdawianką Mihaelą Samoil i wygrała tę walkę 2:0, dokładając trzeci medal do naszego dorobku. Następnie zwycięstwo odniosła także Wiktoria Chołuj (-72kg), która aż 6:2 pokonała Viktorię Radzkovą. W repasażach swój pojedynek przegrała Aleksandra Wólczyńska (-62kg). Lepsza okazała się Ukrainka Julia Tkach Ostapchuk, która później sięgnęła po brąz.

Powodów do zadowolenia z pewnością nie mają nasi panowie. Dziś w stylu wolnym wystartowała trójka Biało-Czerwonych: Krzysztof Bieńkowski, Kamil Rybicki i Radosław Baran, ale żadnemu z nich nie udało się odnieść zwycięstwa. Ich rywale w kolejnej rundzie ponieśli porażki, nie dając Polakom szans na repasaże.

Zarejestruj się w Fuksiarz.pl i odbierz swój zakład bez ryzyka na start, klikając tutaj! Jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, otrzymasz zwrot do 500 zł. Otrzymane środki możesz przeznaczyć na dalszą grę lub swobodnie wypłacić bez dodatkowego obrotu!