Tym razem bez finału! Reprezentacje Polski zakończyły swój udział w kolejnym cyklu Women’s Series na ćwierćfinale i półfinale. Co ciekawe, obie nasze drużyny wyeliminowały Włoszki. Ostatecznie Biało-Czerwone zostały sklasyfikowane na czwartej i piątej pozycji.

Najpierw na parkiet w Azerbejdżanie wyszła nasza kadra zbudowana z zawodniczek u23, która w turnieju występowała pod nazwą LOTTO Warszawa. Polką przyszło się mierzyć z trzecią ekipą grupy B, czyli Włoszkami. Spotkanie było bardzo emocjonujące i wyrównane. Ostatecznie to bardziej doświadczone rywalki uzyskały awans do półfinału, pokonując nasz zespół 17:15. Biało-Czerwone miały w końcówce piłkę na wygraną, lecz rzut z dystansu jedynie odbił się od obręczy. Finalnie, Panie zostały sklasyfikowane na piątym miejscu.

Włoszki okazały się również za mocne na drugą naszą reprezentację. Tym razem nie obyło się bez dodatkowego czasu gry, a w nim o jeden punkt lepsze okazały się przeciwniczki, które wygrały 13:12. Naszą bardziej doświadczoną drużynę sklasyfikowano na czwartej miejscu.