Już dziś swoje mecze rewanżowe rozegrają pary Bayern – Lazio i Real Sociedad – PSG. W tej drugiej sytuacja może wydawać się już rozstrzygnięta, bo drużyna z Paryża ma już dwubramkową zaliczkę. O wiele ciekawiej zapowiada się za to mecz Bawarczyków, ponieważ to właśnie oni muszą odrabiać stratę po pierwszym spotkaniu. 

Bayern gra właściwie mecz o wszystko. Na językach wszystkich jest temat zwolnienia Tuchela wcześniej, niż jest to planowe. Dzisiejsze spotkanie może być kluczowe właśnie w tym kontekście. Razem z niemieckim szkoleniowcem, odejść może kilku kluczowych zawodników, co jeszcze bardziej skomplikowałoby sytuację Bayernu.

Przy takich okolicznościach mecz jest jeszcze ciekawszy, a wraz z wagą spotkania rosną emocję. Z tej okazji Fuksiarz przygotował dla was specjalną ofertę, w której możecie obstawić dzisiejsze spotkania i nie tylko.

Promocja “Mistrzowski Freenet” polega na wytypowaniu wyników Ligi Mistrzów.

Warunki promocji:

  1. W pierwszej kolejności gracz musi dołączyć do promocji, klikając w opcję „dołącz do promocji”.
  2. Następnie należy dokonać depozytu w kwocie min. 50 zł i postawić kupony AKO (przedmeczowe i live) z kursem min. 3,00, za stawkę min. 20 zł.
  3. Freebety przyznawane są za trafione kupony i już za 2 wygrane kupony gracz otrzymuje 20 zł Freebet.

Jak przyznawane są Freebety?

2 wygrane kupony = 20 zł

4 wygrane kupony = 40 zł

6 wygranych kuponów = 60 zł

8 wygranych kuponów = 80 zł

10 wygranych kuponów = 100 zł

 

Promocja obowiązuje od dnia 05.03.2024 od godz. 10:00 do 07.03.2024 do godz. 23:59.

 

***

Zarejestruj się w Fuksiarz.pl i odbierz swój zakład bez ryzyka na start, klikając tutaj! Jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, otrzymasz zwrot 50% do 500 zł bez obrotu. Otrzymane środki możesz przeznaczyć na dalszą grę lub swobodnie wypłacić bez dodatkowego obrotu! 

fuksiarz nowe