Natalia Dominiak zajęła 11 miejsce podczas finałowego Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym. Do finału w Ankarze awansował także Daniel Ławrynowicz, który uplasował się na 15 pozycji.

Dominiak rozpoczęła start w finale od 8 miejsca w szermierce, w której wygrała 18 walk. Następnie Polka była bezbłędna w jeździectwie. Niestety słabszy występ zanotowała w pływaniu, gdzie zajęła 14 lokatę. Na zakończenie uzyskała 11 czas laser runu i na takiej samej pozycji zakończyła rywalizację finałową. Natalia Dominiak zdobyła łącznie 1365 punktów. Najlepsza okazała się Litwinka Gintare Venckauskaite (1422 pkt), 2 miejsce zajęła Mariya Gnedtchik (1405 pkt), a na trzecim stopniu podium znalazła się reprezentantka gospodarzy Ilke Ozyuksel (1400 pkt).

Jeszcze większą szansę na czołową dziesiątkę miał Daniel Ławrynowicz. Biało-Czerwony w pierwszej konkurencji, czyli szermierce zdobył 225 punktów, co przełożyło się na 7 lokatę. Później dołożył do tego 293 oczka za jeździectwo oraz 288 za pływanie i do laser runu przystępował znajdując się na 7 miejscu. Niestety ostatnia część pięcioboju była w jego wykonaniu bardzo słaba, przez co spadł aż na 15 lokatę. Łącznie Daniel Ławrynowicz zgromadził 1470 punktów. Pierwsze miejsce zajął Węgier Csaba Bohm (1535 pkt), drugi był Francuz Valentin Prades (1525 pkt), a trzeci Egipcjanin Ahmed Elgendy (1524 pkt).