Dobry występ ma za sobą nasz mikst w Pucharze Świata w pięcioboju nowoczesnym. Małgorzata Karbownik i Daniel Ławrynowicz zajęli w Ankarze 4 miejsce.

Karbownik i Ławrynowicz rozpoczęli swój start od 17 wygranych walk w szermierce, które dały im 206 punktów i 5 miejsce po pierwszej konkurencji. Biało-Czerwoni byli zdecydowanie najlepsi w jeździectwie, w którym zdobyli 286 punktów. Nie wystartowali tam Turcy i Meksykanie, więc w walce o podium pozostały cztery duety. Pływanie Gosia i Daniel ukończyli z czasem 2:02.36 i zdobyli 306 punktów. W laser runie zdecydowanie najlepiej poradzili sobie Egipcjanie, natomiast Biało-Czerwoni uzyskali drugi wynik. W łącznej klasyfikacji Małgorzata Karbownik i Daniel Ławrynowicz zdobyli 1292pkt, co przełożyło się na 4 lokatę.