Mecz kwalifikacyjny do Mistrzostw Świata 2025 odbędzie się 9 maja 2024 roku w ERGO ARENIE!

Tego dnia reprezentacja Polski mężczyzn powalczy o awans na MŚ 2025 i zmierzy się ze zwycięzcą meczu Słowacja/Izrael.

– Naszym nadrzędnym celem jako reprezentacji jest dziś gra na wszystkich głównych imprezach, dlatego majowy mecz w ERGO ARENIE będzie dla nas arcyważny. Świat w piłce ręcznej bardzo się zmienia, podział na zespoły z absolutnego topu i średniaków coraz mocniej się zaciera, czego dowodem jest choćby dyspozycja Wysp Owczych przy okazji ostatniego turnieju EHF EURO 2024. Reprezentacja Izraela oparta jest na grupie młodzieżowej, która z powodzeniem rywalizowała ostatnio w juniorskich turniejach, Słowaków znamy bardzo dobrze, bo graliśmy z nimi sparing w styczniu. Mają hiszpańskiego trenera i kilku doświadczonych, występujących w Hiszpanii zawodników. Niezależnie od tego, na którego rywala trafimy, w ERGO ARENIE zanosi się na szybkie i mocne starcie – mówi trener Marcin Lijewski.

 

Bilety dzisiaj trafiły do sprzedaży za pośrednictwem stron:  www.ergoarena.pl oraz www.eventim.pl.

 

Ceny biletów:
• Kategoria I – 80pln
• Kategoria II – 60pln
• Kategoria III – 40pln
• Grupy zorganizowane – 15 pln*
*Grupy zorganizowane (dzieci i młodzież szkolna do 18 lat) przy zamówieniu minimum 10szt. (na każdych 10 osób przypada jeden bilet bezpłatny dla opiekuna). Zamówienia przyjmowane będą na adres: zamowieniagr.upowe@eventim.pl

• Osoby niepełnosprawne: bilety dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl  Bilet w cenie 40 pln (wejście na podstawie jednego biletu dla osoby niepełnosprawnej + opiekuna).
• Dzieci do lat 3 : wstęp bezpłatny z opiekunem bez gwarancji miejsca siedzącego.