Przyjmująca reprezentacji Polski Olivia Różański z powodu problemów zdrowotnych nie zagra w najbliższym turnieju Ligi Narodów!

Reprezentantki Polski dzisiaj w Turcji rozpoczną kolejny sezon siatkarskiej Ligi Narodów. Dla naszych siatkarek to będzie pierwsze starcie o punkty w tym sezonie reprezentacyjnym. Polki do tego sezonu przygotowywały się niezwykle intensywnie pod wodzą swojego selekcjonera Stefano Lavariniego. Oprócz ciężkich treningów za naszymi paniami również wiele obowiązków medialnych wokół reprezentacji wywiady/sesje zdjęciowe i kontrakty reklamowe. Z powodu problemów zdrowotnych w ostatniej chwili ze składu na turniej w Turcji wypadła przyjmująca Olivia Różański. Naszą podstawową reprezentantkę na pierwszy turniej cyklu Ligi Narodów zastąpi Paulina Damaske.

Siatkarska reprezentacja Polski dzisiaj o godzinie 19 zmierzy się z reprezentacją Italii rozpoczynając cykl spotkań w ramach Ligi Narodów. Stawką będzie nie tylko walka o awans do finałów ale także zdobycie cennych punktów do rankingu mające wpływ na koszyki w ramach Igrzysk Olimpijskich.

Terminarz reprezentacji Polski na pierwszy turniej Ligi Narodów rozgrywany w Turcji. 

Polska – Włochy (14.05) – 19:00

Polska – Francja (17.05) – 16.00

Polska – Holandia (18.05) – 13.00 

Polska – Japonia (19.05) – 16.00