Nie przestają zadziwiać polscy parastrzelcy startujący na Mistrzostwach Europy w Grenadzie (Hiszpania). We wtorek znów powiększyli swój dorobek o kolejne dwa krążki: złoto i srebro.

Pierzyński najlepszy w Europie!

We wtorek na hiszpańskich strzelnicach podczas Mistrzostw Europy odbyły się m.in. zmagania w konkurencji P5 pistolet standard 10 m. Rewelacyjnie spisali się w niej Biało-Czerwoni. Polacy od pierwszych prób sygnalizowali wysoką formę. Ostatecznie walka o zwycięstwo rozegrała się właśnie między reprezentantami Polski. Lepszy okazał się Kacper Pierzyński, który z wynikiem 357-2x został Mistrzem Europy. Srebrny medal z rezultatem 352-5x wywalczył Szymon Sowiński. Dla obu panów były to kolejne krążki zdobyte w Grenadzie. Pierzyński ma ich już na koncie trzy, zaś Sowiński aż pięć! Na ósmy miejscu dzisiejsze zawody ukończył Maciej Burzyński (326-5x).