Dzisiaj młodzi biathloniści rywalizowali w 4 kategoriach. Jako pierwszy odbył się bieg masowy juniorów młodszych, następnie na trasę wybiegły juniorki młodsze, które również rywalizowały w biegu masowym. Później startowali juniorzy oraz juniorki, również w biegach masowych.
Juniorzy młodsi

W biegu masowym juniorów młodszych, na dystansie 12 km, Polskę reprezentowali Jakub Potoniec oraz Grzegorz Galica. Lepiej w tej rywalizacji poradził sobie Galica. Grzegorz popełnił 4 błędy na strzelnicy i zakończył wyścig na pozycji nr 7, ze stratą 1:53,6 do triumfatora zawodów. Jakub Potoniec uplasował się na 42 pozycji, popełnił 6 błędów na strzelnicy. Zawody zwyciężył Norweg Kasper Kalkenberg, a podium uzupełnili Jakob Kulbin z Estonii oraz Oliver Alm z Norwegii.

Juniorki młodsze rywalizowały na dystansie 9 km, a Polskę reprezentowały: Majka Germata, Oliwia Arendarczyk oraz Amelia Liszka. Najlepiej zaprezentowała się Amelia Liszka, która tylko dwa razy pomyliła się na strzelnicy i ostatecznie zajęła 32 miejsce. Oliwia Arendarczyk, co prawda, popełniła tylko jeden błąd, ale zajęła ostatecznie 36 lokatę w dzisiejszym biegu. Na 45 pozycji zawody ukończyła Majka Germata, trzykrotnie chybiła na strzelnicy. Triumfatorką dzisiejszych zawodów została Ukrainka Oleksandra Merkushyna. Drugą pozycję zajęła Lola Bugeaud z Francji, a na najniższym stopniu podium stanęła Włoszka- Carlotta Gautero.

Juniorzy

Dobry występ zaliczyli polscy juniorzy w biegu masowym na dystansie 12 km. Trzech polskich reprezentantów znalazło się w TOP 15 dzisiejszych zawodów. Najwyżej sklasyfikowany został Konrad Badacz, który zajął 5 lokatę. Ósmą pozycję zajął Jan Guńka, a 15 miejsce zajął Fabian Suchodolski. Dzisiejsze zawody zwyciężył Norweg Sivert Gerhardsen, a podium uzupełnili jego rodacy: Isak Frey oraz Tobias Alm.

Cztery Polki rywalizowały w rywalizacji juniorek na dystansie 9 km. Najlepszą z nich była Barbara Skrobiszewska, która zajęła 23 miejsce. Anna Nędza-Kubiniec zajęła 37 lokatę, Polka, aż pięciokrotnie chybiła na strzelnicy. Kolejną Polką w klasyfikacji jest Emilia Zasadna, która popełniła dwa błędy na strzelnicy i ostatecznie zajęła 43 lokatę. Ostatnią biało-czerwoną w dzisiejszych zawodach była Klaudia Topór. Polka zajęła 54 miejsce. Zawody zwyciężyła Niemka – Julia Kink. Kolejną lokatę zajęła Ema Kapustova, a podium zamknęła Fany Bertrand.