W pierwszym meczu drugiej rundy eliminacji do Mistrzostw Europy kobiet do lat 19 Polki rywalizowały z Finkami. Poza Polską i Finlandią w grupie 6 znajdują się również: Holandia oraz Bośnia i Hercegowina.
Polki w pierwszej rundzie eliminacji mierzyły się z Austrią, Danią oraz Czarnogórą. Biało-czerwone zdobyły w tamtej grupie 4 punkty, zwyciężyły z Czarnogórą, zremisowały z Danią oraz poległy w starciu z Austrią.

Polki rywalizują o awans na turniej w Bośni i Hercegowinie. Spotkanie z Finkami rozpoczęło się znakomicie dla biało-czerwonych, Polki już w 9 minucie wyszły na prowadzenie za sprawą Julii Pietakiewicz. Piłkarka Górnika Łęczna wykorzystała podanie Martyny Gąsiorek i zdobyła pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Rywalki, jak najszybciej, próbowały wyrównać stan rywalizacji, jednak nie były w stanie tego zrobić i do przerwy Polska prowadziła 1:0. Po przerwie ponownie przeważały rywalki, jednak bardzo dobra gra w defensywie pozwoliła biało-czerwonym dowieźć jednobramkowe prowadzenie do końca spotkania. Tym samym podopieczne Katarzyny Bartlewicz zwyciężyły pierwsze spotkanie w tej fazie eliminacji.

W drugim spotkaniu grupy 6 Holandia rozbiła Bośnię i Hercegowinę 10:0. Polki swój drugi mecz rozegrają 6 kwietnia o godzinie 15:00, a ich rywalkami będą Holenderki

Turniej finałowy ME do lat 19 odbędzie się w dniach 14-27 lipca na Litwie. Awans na turniej wywalczy tylko najlepsza drużyna w grupie.