W rewanżowym spotkaniu eliminacji do Mistrzostw Europy, reprezentantki Polski ulegli Dunkom 31:39. O losach końcowego wyniku zadecydowała druga część pierwszej połowy

Biało-Czerwone pomimo porażki w Lubinie (22:26), postraszyły faworyzowane Dunki i pozostawiły po sobie bardzo dobre wrażenie. Początkowe minuty rewanżowego starcia były podobne, bowiem obie drużyny wymieniały się prowadzeniem. Później do głosu zaczęły dochodzić gospodynie, które przy stanie 13:10 zanotowały pięć trafień z rzędu i odskoczyły na osiem trafień, co niestety ustawiło mecz. Polki próbowały jeszcze wrócić, lecz do przerwy przegrywały 13:22

Druga połowa rozpoczęło się od szturmu Dunek, w konsekwencji czego uzyskały nawet dwunastobramkową zaliczkę. Reprezentantki Polski robiły, co mogły, aby zbliżyć się do rywalek, lecz próba ta okazała się niewykonalna. Co prawda, udało się wygrać ostatnie dwa kwadransy gry (1817), lecz finalnie doprowadziło to do porażki 31:39

Czeka nas zatem dwumecz z Kosowiankami o drugie miejsce w grupie, które zapewni awans na mistrzostwa Starego Kontynentu.