Natalia Dominiak zgromadziła 1345 punktów i zajęła 15 miejsce w finale drugiej edycji Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym.

Polka zawody rozpoczęła od 20 wygranych walk szermierczych, dzięki czemu zdobyła 227 punktów i zajmowała 7 miejsce po pierwszej konkurencji. W konkurencji pływackiej Dominiak nie poszło już tak dobrze. Nasza reprezentantka zajęła 14 miejsce z czasem 2:23.49. Dało jej to 264 punktów i po dwóch dyscyplinach zajmowała 9 pozycję. Również miejsce w drugiej dziesiątce, a dokładniej 12 pozycję, Polka zdobyła podczas jazdy konnej. Do ostatniej konkurencji Natalia Dominiak ruszała jako dziesiąta zawodniczka. Niestety nie poszło jej zbyt dobrze, bo straciła aż pięć pozycji i ostatecznie zajęła 15 miejsce.

Niestety do finału nie awansowali wczoraj nasi panowie. Kamil Kasperczak zajął 10 pozycję w swoim półfinale, a Łukasz Gutkowski zakończył swoje zmagania na 18 miejscu.