Katarzyna i Anna Węgrzyn zdobyły brązowy medal w grze podwójnej na turnieju WTT Feeder w chorwackim Varazdinie! 

Zawodniczki KU AZS UE Wrocław zaliczyły bardzo udany występ w rywalizacji deblowej kobiet. Najpierw bliźniaczki pokonały Ivanę Malobacić i Hanę Arapović (Chorwacja) 3:1 (11:8, 5:11, 11:8, 12:10), a następnie wygrały z rozstawionymi z drugiego miejsca Andreą Todorović (Serbia) i Sibel Alrinkayą (Turcja) 3:2 (7:11, 11:7, 3:11, 11:7, 11:5). W sobotnim półfinale Polki mierzyły się z Satsuki Odo i Sakurą Yokoi (Japonia). Niestety po wygranej 3:0 (11:6, 11:6, 11:4) lepsze okazały się tenisistki z Azji.

Rywalizacja w grze pojedynczej nie była aż tak udana dla brązowych medalistek w deblu, bo obie odpadły w 1/32 finału. Kasia, świeżo upieczona indywidualna mistrzyni Polski uległa Chorwatce Ivanie Malobabić 1:3, a Anna przegrała takim samym stosunkiem ze Słowaczką Tatianą Kukulkovą.

W Chorwacji wystąpiły także Ilona Sztwiertnia i Paulina Krzysiek, ale niestety w żadnej kategorii nie przebrnęły przez eliminacje. Ilona przegrała w pierwszym meczu, a rundę później odpadła także Krzysiek. Nieco lepiej było w deblu, gdzie razem najpierw pokonały 3:0 reprezentantki Szwecji, ale w decydującej rundzie niestety po tie-breaku uległy Sarze Tokic i Anie Fofant.