Nasz partner — fuksiarz.pl przygotował dla Państwa ofertę w związku z powrotem rozgrywek Ekstraklasy od piątku (09.02.24 g. 10:00) do poniedziałku (12.02.24 g. 18:59) startujemy „Ekstraklasa = gol, Freebet”

Aby wziąć udział w promocji, gracz musi do niej w pierwszej kolejności dołączyć, klikając TUTAJ, a następnie na stronie “dołącz do promocji”

Następnie należy dokonać depozytu w kwocie min 50 zł i postawić kupon z minimum trzema zdarzeniami (musi być przynajmniej jedno zdarzenie z Ekstraklasy) za stawkę min 50 zł.
Jeśli kupon będzie wygrany to za każdy mecz, w którym padnie gol, Gracz otrzyma 5 zł. Maksymalna kwota Freebet wynosi 45 zł z zastrzeżeniem, że w przypadku gola w każdym meczu dodatkowo zostanie dodane 5 zł, dzięki czemu Freebet wyniesie 50 zł

Poniżej zostawiamy link do rejestracji jeśli nie posiadają Państwo jeszcze konta, wraz z ofertą:

Zarejestruj się w Fuksiarz.pl i odbierz swój zakład bez ryzyka na start, klikając tutaj! Jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, otrzymasz zwrot do 500 zł. Otrzymane środki możesz przeznaczyć na dalszą grę lub swobodnie wypłacić bez dodatkowego obrotu!