W piątkowe popołudnie odbyły się zawody Pucharu Kontynentalnego w skokach narciarskich. Polacy wystąpili w nim w składzie: Tomasz Pilch, Jan Habdas, Klemens Murańka, Kacper Juroszek, Jakub Wolny, Andrzej Stękała oraz Aleksander Zniszczoł.

Pierwszy z Polaków, którzy pojawił się na belce startowej, czyli Tomasz Pilch został zdyskwalifikowany za nieregulaminowy kombinezon. Do drugiej serii nie wszedł również Jan Habdas, który skoczył 118.5 m i zakończył rywalizację na 35 pozycji. Awans za to zaliczyła pozostała 5 Polaków. Wśród nich najsłabiej w 1 serii zaprezentował się Klemens Murańka. Wylądował na 125 m, co pozwoliło mu się uplasować na 27 miejscu. Dwa oczka wyżej znalazł się Jakub Wolny, lądując na 126,5 m. W trzeciej dziesiątce również, a dokładniej na 22 lokacie uplasował się Kacper Juroszek (131,5 m). 17, skokiem na 132 m, był Andrzej Stękała. Aleksander Zniszczoł poszybował aż 141,5 m, co pozwoliło mu wygrać całą pierwszą serię konkursową.

Klemens nie poradził sobie w drugiej serii, skacząc jedynie 111,5 metra, co jednak nie skutkowało utratą pozycji, a pozostaniem na lokacie z pierwszej rundy, czyli 27. O wiele słabiej niż w pierwszej serii zaprezentował się również Kacper Juroszek, który wylądował zaledwie na 119 metrze, zajmując ostatecznie 23 miejsce. Jakub Wolny oddał zaledwie pół metra słabszy skok niż w pierwszej serii, dzięki czemu uplasował się na 20 pozycji. Jedynym Polakiem, który poprawił swoją odległość w porównaniu z 1 serią, był Andrzej Stękała, lądując na 133 metrze, utrzymał swoją pozycję i zakończył rywalizację na 17 miejscu.

Lider po pierwszej serii – Aleksander Zniszczoł poleciał 136 metrów w drugiej. Co prawda Polak stracił pierwsze miejsce, na rzecz Benjamina Oestvolda, lecz zakończył konkurs Pucharu Kontynentalnego na świetnej drugiej pozycji. Wracając do Norwega, który zwyciężył te zawody, skoczył on 144,5 metra w 1 serii oraz 138 w drugiej. Podium uzupełnił Stephan Embacher, który lądował na 137,5 m oraz 145,5 m, co było najdłuższym skokiem całego konkursu.